Sigorta ve Güvenlik

Sigorta

Akıllıdepo 7/24 kayıt altına alınan etkin noktalardaki güvenlik kameraları ve erken uyarı; alarm sistemi ile eşyalarınızı kendi öz malı olan depolarda saklamaktadır.

Akıllıdepo’nuz eşyalarınızın taşınmasına başlandığı andan itibaren AXA SİGORTA  güvencesi ile sigortalanmaktadır . Konteyner başına 5.000 TL'lik eşya  sigortası her müşterimiz için ücretsiz olarak firmamız tarafından yapılmakta ve poliçeler müşteri ismine göre düzenlenmektedir. Bu sayede  eşyalarınız hasarlara, kazalara, deprem, yangın, sel  ve hırsızlık gibi istenmeyen risklere  karşı güvence altında alınmaktadır.

Detaylı Bilgi Alın: 444 1980

Güvenlik

Akıllıdepo’nun en önemli özelliklerinden biriside , eşyalarınızı korumasıdır. Maksimum verimlilik prensibiyle tasarlanan  akıllıdepolar eşyalarınızın yükleme işleminden başka saklandığı veya taşındığı anlarda hareket etmesini engelleyerek güvenliğini arttırmaktadır.

İsterseniz satın alacağınız küçük kilitlerlede akıllıdepolarınızın üzerinde bulunan kilitleri kilitleyerek de, ikinci bir güvenlik zinciri oluşturabilirsiniz.Bu sayede sizin dışınızda hiç kimse akıllıdeponuzu açamayacak ve eşyalarınız güven altında kalacaklardır.

Detaylı Bilgi Alın: 444 1980