İstanbul Akıllı Depo ve Nakliyat Fiyat Listesi

Her Akılı Depo konteynerı kişiye özel bir eşya depolama alanıdır. 1 eşya depolama konteynerı 7m3’tür. Konteyner Ölçüleri Yükseklik 2.20 Derinlik: 2.20 Eni:1.45.

Ahşap konteynerlarımız düzenli olarak ilaçlanmaktadır. Konteynarlarımız ahşap olması nedeniyle havadar bir eşya depolama ortamı oluşturmaktadır. Eşyalarınızın rutubetsiz ve haşeresiz bir ortamda muhafaza edilmesini sağlanmaktadır.

Ankara ve İstanbul'da yer alan eşya depolarımız 7/24 güvenlik kameraları, erken uyarı ve alarm sistemi ve güvenlik görevlilerimizce dikkatlice korunmaktadır.

Her ahşap konteyner içerisindeki eşyalar listelenmektedir. Bu sayede karışıklık, eşya kaybolması gibi durumların önüne geçilmektedir. Ayrıca bu düzen sayesinde müşterilerimiz konteyner içerisinden tek bir eşyasını teslim almak istediğinde, istediği eşyasına kolay ve hızlıca ulaşabilmektedir.

Eşyalarınız; Akıllı Depo'ya taşınmasına başlandığı andan itibaren AXA SİGORTA  güvencesi ile sigortalanmaktadır . Konteyner başına 5.000 TL'lik eşya  sigortası her müşterimiz için ÜCRETSİZ olarak firmamız tarafından yapılmakta ve poliçeler müşteri ismine göre düzenlenmektedir.

Nakliye fiyatlarımız Daha detaylı bilgi almak için müşteri destek ekibimize 444 1980 nolu hattan ulaşın, size yardımcı olalım.