Ankara Eşya Depolama

Depolama Hizmeti

Firmamız 2010 yılından itibaren tam profesyonel depolama sistemine geçmiştir. Eşyalarınızın korunaklı ortamlarda muhafaza edilmesi için gerekli ambalaj ve sarf malzemesi, koli temini ve araç içerisinde getirilen konteynerlar da eşyalarınızı depolamaktayız. 

Ankara'da 4.000m2 olmak üzere Ankara Eşya Depolama tesisimiz mevcuttur. Bu depolarda muhafaza edilmesini talep ettiğiniz eşyalarınızı firmamız tarafından karşılanan konteyner başı 5.000TL'lik depo sigortası yapılmaktadır. 

Ankara Eşya Depolama hizmetini ister nakliyesini tarafınızdan isterseniz Doğançay Evden Eve Nakliyat firmamızla depolarımıza eşyalarınızı getirebilirsiniz.

Ankara'da sadece Ev eşyası depolama hizmeti sunmuyoruz. Dilerseniz Ofis Eşyası Depolama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. 

Evden Eve Nakliyat Depoları alanında kurumsallık ve profesyonel çözümler sunmaktayız.

Detaylı bilgi

Ankara Ofis Eşyası Depolama

Ofis eşyalarınızı ister tadilat nedeniyle isterseniz iş değişikliği durumlarında kiralık Ankara Eşya Deposu tesislerimizde muhafaza edebilirsiniz. 

Ücretsiz Ekspertiz hizmetimizden yararlanarak eşya tespiti yapılmakta ve eşyalarınızın yoğunluğuna bağlı olarak konteyner sayıları belirlenmektedir.  

Arşivde bulunan koli , klasör ve evraklarınızı da kiralık depolarda muhafaza edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman tarafımızdan randevu alarak arşiv evraklarınıza ve mobilyalarınıza ulaşabilirsiniz.

 

İletişim

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın