Ankara Akıllı Depo ve Nakliyat Firması Fiyat Listesi

Her Akılı Depo eşya depolama konteynerı kişiye özel bir eşya depolama alanıdır. Kişiye özel olan 1 konteynır yaklaşık 6 buzdolabı içine alabilecek hacimdedir. 1 eşya depolama konteynerı 7m3’tür.  Eşya Depolama Konteyner Ölçüleri Yükseklik 2.20 Derinlik: 2.20 Eni:1.45.

1+1 ev eşyaları, eşya durumuna göre ortalama 1 Konteyner - 3 Konteynera sığmaktadır

2+1 ev eşyaları, eşya durumuna göre  3 Konteyner ve 4 Konteyner arasında sığmaktadır.

3+1 ev eşyaları, eşya durumuna göre  4 Konteyner ve 5 Konteyner arasında sığmaktadır.

4+1 ev eşyaları, eşya durumuna göre  6 Konteyner ve 8 Konteyner arasında sığmaktadır.

4+1, 3+1,2+1,1+1 ev ve ofis eşyalarınızdaki mobilya, buzdolabı, çamaşır makinası, oturma grupları, masalar vb. parça eşyalarını tam olarak kaç konteynera sığacağını öğrenmeniz için Müşteri Destek Ekibimizi arayın, size yardımcı olalım. Ücretsiz expertiz hizmetimizi size yönlendirelim. Müşteri Destek Hattı: 444 1980

Ev/Ofis Eşya Depolama Hizmeti minumum sözleşme süresi 1 aydır. 1980'den günümüze taşıma ve nakliye sektörü öncülerinden Doğançay Nakliyat güvencesi ve profesyonel hizmet anlayışıyla eşyalarınız dilediğiniz kadar depolanmaktadır. Ev ve ofis depolama için size yardımcı oluyoruz.

Ahşap konteynerlarımız sürekli olarak ilaçlanmaktadır. Konteynarlarımız ahşap olması nedeniyle havadar bir eşya depolama ortamı oluşturmaktadır. Eşyalarınızın rutubetsiz ve haşeresiz bir ortamda muhafaza edilmesini sağlanmaktadır.

Fiyatlarımız tek yönlü olup (evden/ofisden – depoya ),dönüş nakliyesi için ( depodan-eve/ofise ) güncel taşıma fiyat listesi üzerinden %20 indirim uygulanmaktadır.

Ankara ve İstanbul'da yer alan eşya depolarımız 7/24 güvenlik kameraları ve güvenlik görevlilerimizce korunmaktadır.

Nakliye fiyatlarımız tahmini fiyatlar olup, kesin fiyat ücretsiz ekspertiz işlemi sonrası müşterilerimize bildirilecektir.

Depolanan eşyalar AXA SİGORTA  ile 5.000 TL'ye kadar ücretsiz sigortalanmaktadır.

Sorularınız için bize ulaşın: 444 1980

444 1980

Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın