Sigorta ve Güvenlik

Sigorta ve Güvenlik

Eşyalarınız 7/24 kayıt altına alınan etkin noktalardaki güvenlik kameraları ve erken uyarı alarm sistemi ile sigortalı bir şekilde tüm etkenlere karşı önlem alan Akıllı Depolarda saklanmaktadır.
Akıllı Depo’nuz eşyalarınızın taşınmasına başlandığı andan itibaren AXA SİGORTA  güvencesi ile sigortalanmaktadır . Akıllı Depo eşya depolama hizmeti konteyner başına 5.000 TL'lik eşya  sigortası her müşterimiz için ücretsiz olarak firmamız tarafından yapılmakta ve poliçeler müşteri ismine göre düzenlenmektedir. Bu sayede  eşyalarınız hasarlara, kazalara, deprem, yangın, sel  ve hırsızlık gibi istenmeyen risklere  karşı güvence altında alınmaktadır.

Akıllıdepo’nun en önemli özelliklerinden biriside , eşyalarınızı korumasıdır. Maksimum verimlilik prensibiyle tasarlanan  akıllıdepolar eşyalarınızın yükleme işleminden başka saklandığı veya taşındığı anlarda hareket etmesini engelleyerek güvenliğini arttırmaktadır.
İsediğiniz zaman Bizlere 1 gün öncesinden Randevu alarak (pazar günleri hariç) Eşya depolama tesislerimizi ziyarete gelebilirsiniz. Bu sayede eşya deposu tesisini yakından görmüş olursunuz.

444 1980 Numaralı Ankara & İstanbul Eşya Depolama Müşteri Destek Hattımız hafta içi ve hafta sonu her saat hizmetinizde.